Blog psychologia, blog psychologiczny, kącik psychologiczny, psychoforum, psychosfera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Blog psychologia, blog psychologiczny, kącik psychologiczny, psychoforum, psychosfera

You are not connected. Please login or register

poczuła poczucie związku

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1poczuła poczucie związku Empty poczuła poczucie związku Czw Sty 24, 2013 10:58 pm

Admin


Admin


Terapeuta: Jesteś po prostu tak bardzo boi się zranienia ponownie, poczucia znaczenia, zbyteczne. (Kiwa głową Kate.) Więc znieczulić się. Nie można poczuć jego ciepło wtedy. Nie możesz wziąć w jego zapewnienia. Potem zostanie zniechęcony i zaczyna wyrażać beznadziejność i że potwierdza swój strach. Możesz mu powiedzieć: "Jestem tak bardzo boi się pozwolić sobie nadziei, zaczyna odczuwać i trzeba jeszcze raz"?

Kate: (Sam), jestem po prostu tak przerażona. Chcę wierzyć, że jesteś ze mną, ale gdy robimy rzeczy, jak iść na imprezę, wszystko, stary ból pojawia się i po prostu znieczulić się. Następnie, gdy dotykaj mnie, to jak jesteś milion mil.

Terapeuta: Jak można pomóc Sam, Kate? Jak on może pomóc w strachu, Twój wątpliwości? ("Nie wiem," Kate pomruki.) Czy można na niego patrzeć? Czy widzisz, że mu zależy, że nie chce Ci się zranić lub boisz się?

Kate: (. Wygląda na Sama uważnie) Tak, rozumiem. Potrzebuję go, aby słuchać tej starej ból mam i mi pomóc z tym. Potrzebuję go, aby mi pomóc uzdrowić i zapewnić mnie, że jest w porządku, aby rozpocząć umieścić swoje zaufanie w nim ponownie. (Nagle uśmiecha się i porusza się bliżej i uśmiecha się do niej.)

Sam: No cóż, to jest to, co zrobimy. Nie jestem pewien, dość, jak to zrobić, ale tutaj jestem. (Ona pochyla się i zwija się w jego ramię.)

W tym momencie, Sam oferuje Kate poczuła poczucie związku, i widzę, że duet neuronowej naukowcy opisują kiedy mówią neuronów lustrzanych opalanych w mózgu tak, że czujemy się w naszym ciele ruchy i emocje drugiego. To poczucie czuł związku zdaje się tworzyć stan rezonansu, że fizycy mówić.
W tym stanie połączenia, dwie cząstki wibrują razem i przenieść się na wykwintną koordynacji, naturalny synchronizacji rytmów pasujące i odpowiedzi, których intencje i ruchy są przejrzyste i doskonale przewidywano.
W tym stanie połączenia, dwie cząstki wibrują razem i przenieść się na wykwintną koordynacji, naturalny synchronizacji rytmów pasujące i odpowiedzi, których intencje i ruchy są przejrzyste i doskonale przewidywano. Tego rodzaju zaangażowanie widać w radosnych chwilach między matką a dzieckiem, ojciec i dziecko. Jest to także część z tych momentów między dorosłych miłośników takich jak Sam i Kate. Być może jest to esencja miłości.

Tak, tak! Terapia pary uległ zmianie. To się zmienia w bogatej dyscypliny naukowej, który ma centralne miejsce na miłość i przywiązanie. Doszliśmy w przestrzeń kosmiczną, na Marsa i dalej. Ta nauka ludzkiego zmienia wszystko zasilania, co pozwala nam dotrzeć do przestrzeni wewnątrz i między nami ... na lepsze.

https://bpsychologia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje